top of page

Ne kadar önceden randevu almak gerekir?

Etkinliğiniz için düşündüğünüz tarih belirlendikten hemen sonra randevuyu almak, rezervasyonu son ana bırakmamak her zaman en emniyetlisidir. Düşündüğünüz tarihin hafta sonuna denk gelmesi veya özel bir güne denk gelmesi o tarihin doluluk ihtimalini arttıracağından olabildiğince erken randevu almak en doğru karar olacaktır.

IMG_5031_2_edited.jpg

Eve, okula, kafeteryaya, hastahaneye geliyor musunuz?

Seçtiğiniz etkinlik tarihinde çocuklar için uygun gördüğünüz her yerde gösterimizi yapabiliyoruz. Evinizin odası, okulun sınıfı, apartmanın bahçesi, kafeterya gibi yerler sorun olmamakla beraber çocukların sayısına bağlı olarak ortalama 9 metre karelik bir boş alan yeterli olacaktır. Boş alan ayarlanamıyorsa çocukların oturup gösteriyi izleyebileceği şekilde bir alan olması da yeterli olacaktır.

IMG_2813_2_edited.jpg

Etkinlikler ne kadar sürüyor?

Etkinlik süremiz etkinliğin yapılacağı yerin izniyle alakalı olmakl beraber, bizim size sunabileceğimiz hizmet paketlerini4 kategoriye ayırabiliriz. 1 saatlik etkinlikler, 2 saatlik etkinlikler, 3 saatlik etkinlikler ve toplu gösteriler için 40 dakikalık gösteriler.

IMG_2454_2_edited_edited.jpg

Etkinlikler kaç yaş çocuklara hitap ediyor?

Etkinliğimiz tercihen 4 yaş ila 12 yaş arası çocuklar için uygun olmakla berbaber, etkinliğe katılan yetişkinler de çocuklar kadar çok eğlenmektedirler.

Herşeyi tersten anlamanın pratik çözümü

Gösteriniz için ne kadarlık bir alana ihtiyacınız var?

Seçtiğiniz pakete ve çocuk sayısına bağlı olarak ihtiyaç duyulan alan değişmekle beraber, ortalama 20 çocuklu bir partide orta boy bir oda (yaklaşık 20 metrekare) etkinliğimizin sağlıklı geçmesi için yeterli olacaktır. Etkinlik alanında algı dağıtıcı unsurların olmaması, sivri cisimlerin bulunmamasına mutlaka dikkat edilmelidir.

Anın tadını çıkar... 🤪🤪_Enjoy the mome

İzmir dışında ki şehirlerde de etkinliklere katılıyor musunuz?

Koşulları önceden görüşülmek suretiyle tüm Türkiye'de etkinliklere katılmaktayız.

Mr Grinch🎄__Photo_ _enisizgiphotography
bottom of page