top of page

Çocuğunuza bir doğum günü partisi düzenlemeyi düşünüyorsunuz. Belki de bu parti bir doğum günü için değil de başka bir özel gün için. Hatta belki de düzenleyeceğiniz bu parti sıradan bir günde olacak. Ama o gün için emin olmak istediğiniz tek şey çocuğunuzun arkadaşlarıyla bol kahkahalı, eğlenceli, unutamayacakları bir gün geçirmeleri olacaktır. Böyle bir durumda çocuklarınızı eğlendirecek birine ihtiyacınız var ise sizin için doğru olan kişi kesinlikle “Vefvef”tir.

Etkinliğiniz ister kalabalık bir okul sahnesinde olsun, ister evinizin küçük bir odasında, kahkaha ve sihir dolu bir gün geçirmeleri için yapmanız gereken tek şey doğru hizmet paketimize karar vermek ve rezervasyonunuz için bizimle iletişime geçmek…

pixil-frame-0.png

ONLINE DOĞUM GÜNLERİ

Evlerimize kapanmak zorunda olduğumuz bu günlerimizde çocuklarımızın doğum günlerini sanal alemde hep beraber kutlayalım. İstediğiniz kadar misafirinizi davet edin! Zoom üzerinden gerçekleştireceğimiz parti paketlerimizden istediğinizi seçin. 15, 30 ve 40 dakikalık paketlerle Vefvef sizlerle. 4 ila 12 yaş arası çocuklar için uygundur...

IMG_7073_2.jpg

DOĞUM GÜNÜ PARTiLERi

Okullarda, ana sınıflarında, bir evin odasında, kafeterya da veya rastgele bir parkta yapılan doğum günü kutlaması amaçlı etkinliklerdir. 1 saat ile 3 saat arası değişebilen paketleri mevcuttur. Seçilen paketlere bağlı olarak, komedi & sihirbazlık, sosis balon, profesyonel yüz boyama, oyunlar gibi hizmetler sunulmaktadır. 4 ila12 yaş arası çocuklar için uygundur.

IMG-20181216-WA0012.jpg

TOPLU GÖSTERiLER

Okullar ve AVMler gibi katılımcılarının sayısının fazla olduğu etkinliklerde sunulan 40 dakikalık sihirbazlık ve komedi paketimiz. Seyirciler arasından rastgele seçilen çocuklar ve yetişkinlerle yapılan, çocuklara yönelik gösterilerdir. Katılımcı sayısı 30 ila 500 arasındadır. 4 ila 12 yaş arası çocuklar için uygundur.

IMG-20181005-WA0002.jpg

ATÖLYELER

Doğum günlerinde, anaokullarında, AVM'lerde ve bilumum yerlerde yapılan eğlenirken öğreten, çocuklara yeni bir yeti kazandıran ortalama 1 ila 1.5 saat süren atölyelerdir. Etkinliğe göre çocuk sayısı 10 ila 500 arası değişebilir. 6 ila 15 yaş çocuklar için uygundur.

bottom of page